Współpraca z Karoliną Malinowską

2014 01 26

 

Rozpoczęliśmy współpracę z top modelką Karoliną Malinowską.

W wieku 15 lat Karolina Malinowska rozpoczęła swoją karierę modelki, chodziła na wybiegach Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku czy Londynu. Pracowała dla największych domów mody - Chanel, Missoni, Vuitton, Valentino, Balenciaga, Givenchy, Dolce&Gabbana, Miu Miu to tylko niektóre z nich. Przez wiele sezonów pracowała na wyłączność dla Prady, była jedną z ulubionych modelek Karla Lagerfelda (jako pierwsza została przez Niego sfotografowana do kampanii LAGELFERD GALLERY).

Pojawiała się na okładkach i stronach wielu prestiżowych magazynów takich jak francuska, brytyjska, włoska, japońska czy hiszpańska edycja "Vogue", "ID", "Grazia" , "Elle" czy "Marie Clarie".

Po zakończeniu pracy jako modelka, zajęła się dziennikarstwem modowym. Prowadziła swoje rubryki w magazynach "Elle", "Party", "Gala". Obecnie ocenia styl gwiazd w magazynie "Flesz", zasiada także w fotelu jurora w prestiżowym konkursie Fashion Designer Awards. Bierze udział w wielu modowych wydarzeniach.

Karolina posiada także duże doświadczenie jako prezenterka. W stacji TVN Style prowadzila autorski program "Musisz to mieć" w stacji Polsat Cafe była współprowadzącą "Gwiazdy na dywaniku", TVN "Projekt Plaża", oraz modowy kącik w magazynie "Się kręci" w telewizji POLSAT. Z pełnym profesjonalizmem od lat prowadzi konferencje nie tylko te związane ze światem mody.

Prywatnie jest żoną Oliviera Janiaka z którym od ponad 10 lat tworzą jedno z najbardziej interesujących małżeństw polskiego show biznesu. Mają trzech synów.

Karolina Malinowska jest redaktor naczelną portalu internetowego www.xxxy.pl, traktującego o rodzicielskim life stylu, który jest jej autorskim projektem.


created by JASEKGROUP