Współpraca Aqua z marką Loft37

2014 02 17

 

W lutym 2014r podpisaliśmy umowę na kompleksową obsługę PR oraz stworzenie strategii marketingowej dla marki Loft37 na terenie Polski.

Loft37.pl powstał w maju 2011 r. Pomysł wprowadzenia na polski rynek nowej marki obuwniczej zrodził się z przyjaźni, pasji tworzenia i przede wszystkim miłości do pięknych rzeczy. Brand bardzo szybko zyskał szerokie grono fanów. Już po pół roku funkcjonowania Loft37 otrzymał prestiżową nagrodę Twojego Stylu – Doskonałość Mody.

Hand Made Shoes to znak rozpoznawczy brand’u Loft37.pl. Każda para butów jest wykonana ręcznie z najwyższej jakości komponentów, a także przy wykorzystaniu wysokogatunkowych skór.

Kolejnym znakiem rozpoznawczym brandu jest kolor. Loft37.pl to soczyste i odważne zestawienia kolorystyczne w obrębie klasycznych jak i bardziej nonszalanckich form. Buty są tak wyróżniające się, że właściwie nie mają swojego benchmarku na rynku obuwniczym.

Esnecją marki jest jednak przede wszystkim możliwość indywidualnego kreaowania własnego buta przez klienta. Loft37 daje możliwość stworzenia swojego buta od podszefiki, skonfigurowania odpowiedniego kształtu, faktury, koloru i dodatków. Dzięki Loft37.pl każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i każda poprzez zindywidualizowany wybór może uzewnętrznić swój styl, charakter, zamiłowanie do mody i oryginalności.

Brand może pochwalić się dodatkowo nominacją w prestiżowym konkursie Przedsiębiorca Roku EY, nominacją w konkursie Glamour – Kobiety Przedsiębiorcze oraz nagrodą za najlepszy sklep w 2013 r.created by JASEKGROUP