Współpraca z Agnieszką Szulim

2014 04 24

 

Rozpoczęliśmy współpracę z dziennikarką i prezenterką Agnieszką Szulim.

Karierę zawodową rozpoczęła w Programie I Polskiego Radia, gdzie pracowała jako reporterka I prowadząca audycję. Od 2005 roku związana z telewizją. Przygodę ze szklanym ekranem rozpoczęła w redakcji Oprawy I Promocji TVP1 jako prezenterka. Niewiele później została prowadzącą poranny program Kawa czy herbata. W TVP1 prowadziła największe gale, relacje z wydarzeń rozrywkowych I kulturalnych. Dwukrotnie była gospodynią Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Po pięciu latach pracy w TVP1 przyjęła propozycję TVP2 i zmieniła barwy klubowe z niebieskich na pomarańczowe. Na antenie Dwójki zadebiutowała prowadząc Galę Sywlestrową. Od początku współpracy z Dwójką była gospodynią program Pytanie na śniadanie. W 2013 w duecie z Hubertem Urbańskim poprowadziła flagowy show TVP2 Bitwa na głosy. Można ją było również zobaczyć podczas największych imprez organizowanych przez Program 2 TVP – Hity na czasie, Bydgoszcz Hit Festiwal, Lato Zet i Dwójki, gale Sylwestrowe.Po ośmiu latach współpracy z Telewizją Polską zdecydowała się na transfer do stacji TVN i TVN Style, gdzie prowadzi dwa program – na głównej antenie najpopularniejszy program o showbiznesie w Polsce “Na językach”, a w TVN Style “Stylowy magazyn”. Latem 2013 prowadziła wakacyjne wydania program Dzień Dobry TVN. Wystąpiła również jako gospodyni u boku Kingi Rusin podczas charytatywnego meczu “Gwiazdy TVN vs. Politycy” Przez ten czas nie zaniedbywała radia.

W 2012 roku dołączyła do Kuby Wojewódzkiego, Czesława Mozila I Macieja Stuhra w audycji “Zwolnienie z WF-u” na antenie Eski Rock. Przygoda ta trwała do 2014 roku. Agnieszka Szulim była również redaktor naczelną magazynu poświęconego ekologii “Estilo” i portal o zwierzętach “Zpazurem.pl”.


created by JASEKGROUP