Nagroda Best of Warsaw dla Klubu The View

2016 01 23

 

Nagrody Best of Warsaw rozdane po raz 12.

W czwartek 21 stycznia br. Warsaw Insider, anglojęzyczny przewodnik po stolicy, kolejny raz uhonorował swoimi wyróżnieniami przedstawicieli branży gastronomiczno - hotelarskiej. Uroczysta gala rozdania nagród Best of Warsaw odbyła się w restauracji Kitchen Gallery w hotelu Sofitel Warsaw Victoria.

Nagrody zostały przyznane w kilku kategoriach konkursowych. O wyborze zwycięzców zadecydowało jury składające się z autorytetów kulinarnych, blogerów oraz redakcji magazynu Insider.

Klub The View otrzymał nagrodę w kategorii TRENDSETTER.

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ jest to już kolejna nagroda, którą otrzymaliśmy i mamy nadzieję, że jest to dopiero początek!!

Przez 12 lat plebiscyt Best of Warsaw stał się rozpoznawalną marką, a nagrody zyskały reputację jednych z najbardziej cenionych w branży gastronomicznej stolicy.

Warsaw Insider to anglojęzyczny miesięcznik obecny na rynku polskim od 1994 roku. Przez 20 lat istnienia zyskał reputację oczu i uszu międzynarodowej społeczności Warszawy. Magazyn zawiera najważniejsze informacje o tym, jak ciekawie zorganizować czas dla siebie, swojej rodziny, pracowników i partnerów biznesowych. Skierowany jest przede wszystkim do cudzoziemców mieszkających na stałe w Polsce lub będących na kilkuletnich kontraktach oraz business liders, top management, koneserów, jak i turystów odwiedzających Polskę i korzystających z jej kulturalnych i turystycznych uroków.

created by JASEKGROUP